Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Doğa, barındırdığı zenginlikler ile insanlarda pozitif duygular yaratmaktadır. Şehirler geliştikçe her geçen gün doğadan daha da uzaklaşıyoruz. İş olanakları, yaşam koşulları bizi şehir merkezlerinde yaşamaya mecbur bırakıyor ve şehirler kalabalıklaştıkça bizler doğal yaşamı git gide unutuyoruz. Peki kısmen de olsa doğayı yaşam alanlarımıza taşıyamaz mıyız?

İşte bu fikir ile yola çıktık ve doğanın bize sundukları ile ürünler tasarlamaya başladık. Odunları, kütükleri mümkün olduğunca az işleyerek evimizde, ofisimizde kullanabileceğimiz işlevsel ve dekoratif ürünler hazırlıyoruz.

Odywood, 2014 son çeyreğinde kurulmuş, odun, kütük, ve ağaç parçalarından özel tasarım ürünler üreten bir markadır. Ağaç parçalarının yanı sıra özel tasarım ve sıradan olmayan metal ürünler üretmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Ürünlerin hiçbiri için ağaç kesimi vb. doğaya zarar verecek işlemler yapmıyoruz. Tamamen kurumuş ağaçlar, budama sonrası çıkan dal ve odunlardan, paletlerden ürünlerimizi hazırlamaktayız. Bu yüzden bazı ürünler sınırlı sayıda olup seri üretimleri bulunmamaktadır.Doğal ahşap, kütük masa, sehpa ve mobilya modelleri

Türkiye'de son yıllarda yoğun ilgi görmeye başlayan sağlamlığı, doğallığı ve şık tasarımları ile herbiri diğerinden farklı modellerde kütük masa ve kütük sehpa çeşitleri Odywood'ta! Doğal ağaç kütüklerinden ürettiğimiz mobilya ve dekorasyon ürünlerini, tamamı özel üretim endüstriyel metal tasarımları ile birleştirerek alışılmışın dışında mobilya ve dekorasyon ürünleri üretmekteyiz.

Odywood © 2015 Tüm Hakları saklıdır