Oak Serisi - Lines Doğal Meşe Masa

Meşe Kütük Masa

Amerika ve Avrupa'da yoğun ilgi görerek kalitesini kanıtlamış mobilya ve dekorasyon ürünlerinin birebir aynılarını Türkiye'de kendi atölyelerinde üreten markamız Odywood, yine bir ilke imza atarak bu muhteşem tasarımlara sahip olmanızı sağlıyor.

Oak Serisi, Alman mobilya tasarımcısı Nuts And Woods tarafından, endüstriyel metalden şık ayak tasarımlarına sahip ve meşe ağacının muhteşem yüzeyi ile modern ve doğal bir dekorasyon yaratmanızı sağlayabilmeniz için üretilmiş kütük masa, sehpa ve mobilya ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünü Detaylı İncele »

Oak Serisi - Spywood Meşe Kütük Sehpa

Salon dekorasyonunu Oak Serisi ile tam bir konsept olarak tamamlamak isteyenlere, serinin tamamlayıcı ürünü Spywood Meşe Kütük Sehpa, özel ölçülerde üretim imkanı ile. Endüstriyel metalden el işçiliği ile üretilmiş şık ve zarif metal ayak tasarımı serinin yemek masası ayak tasarımı ile tam bir uyum içinde. Ahşap tablası yine %100 doğal meşe ağacından üretilmekte ve yuvarlak form verilmektedir. Ürünü Detaylı İncele »

Yuvarlak Meşe Kütük Sehpa

 

Oak Serisi - Doğal Kenar Karyola

Doğal ahşap
ile birbirinden farklı ve şık mobilya ürünleri ile muhteşem bir ev dekorasyonu oluşturmak son yılların trendi. Ancak bu mobilyalardan bir takım ve birbirini tamamlayan bir konsept üretmekte zorlanabilirsiniz. Her biri iddialı, her biri modern bir tasarıma sahip olduklarından aynı mekan içinde abartılı ya da uyumsuz bir dekorasyon ortaya çıkma ihtimali yüksek. Oak Serisi birbirini tamamlayan ve birbirine uyumlu farklı mobilya modelleri ile bu sorunu ortadan kaldırarak, ev dekorasyonuna adeta profesyonel bir mimarın elinden çıkmışcasına şık ve iddialı bir uyum getiriyor. Ürünü Detaylı İncele »

Doğal Meşe Karyola

Oak Serisi - Doğal Ahşap Meşe Kanepe

Hem tasarımı, hem sağlamlığı ile uzun yıllar yeni bir modele ihtiyaç duymayacağınız Oak Serisi'nin yıldız parçası Doğal Ahşap Meşe Kanepe. Meşe ağacının benzersiz yüzeyi ve evinize sağlayacağı doğal meşe kokusu ile evinizin enerjisinin değiştiğini kendiniz hissedebileceksiniz. Bildiğiniz ve alıştığınız tasarımların dışında bir kanepe ve Oak Serisi'nin muhteşem uyumu, size, evinizden ayrılırken zorlanacağınız bir pozitif enerji sağlayacak. Ürünü Detaylı İncele »

Doğal Ahşap Meşe Kanepe


Oak Serisi Odywood'un diğer ürünlerinde olduğu gibi özel ölçülerde üretim imkanı ile üretilmektedir. Evinizin metrekaresi ne olursa olsun, tasarıma bağlı kalarak size özel ölçülerde üretim imkanı ile Oak Serisi'nin tamamına ya da beğendiğiniz parçalarına sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için 0850 840 00 90 numaralı hattımızdan bizi arayabilir, 0541 345 05 36 numaralı whatsapp hesabından da bize ulaşabilirsiniz.